TNT Marine Trailers

3 ile 5 metre arası

Destekli veya Makaralı

4 ile 7 metre arası

Destekli veya Makaralı

7 ile 13.5 metre arası

Destekli veya Makaralı

Çift Amaçlı Römorklar

Aksesuar / Yedek Parça

Standart Römorklar

  • 3 ile 5 metre arası
  • Destekli veya Makaralı

Salıncaklı Römorklar

  • 4 ile 7 metre arası
  • Destekli veya Makaralı

Ağır Tonaj Römorklar

  • 7 ile 13.5 metre arası
  • Destekli veya Makaralı

Özel Amaçlı Römorklar

  • Çift Amaçlı Römorklar
  • Aksesuar ve Yedek Parça

Hakkımızda

Hakkımızda:

Önceliği güvenlik olan TNT Marine Trailers yüksek kaliteli, uzun ömürlü, farklı renklerde estetik römorklar üretmektedir. 1000m2 kapalı, 4000m2 açık alana sahip üretim tesisi Gökova’da yer alan TNT Marine Trailers, tekne römorkları üretiminin yanında deniz motorları ve römork bakımı alanlarında da faaliyet göstermektedir.

TNT Marine Trailers genç bir marka olmasına karşılık kurucuları ve çalışanları römork üretimi alanında 38 yıllık tecrübeye sahiptir.

TNT Marine Trailers uzun yıllardır birbirlerini tanıyan üç teknisyen tarafından 2015 yılında Marmaris’te kurulmuştur. Dostluklarının yanına iş ortaklığını ekleyen üç teknisyen markalarını adlarının baş harflerini kullanarak oluşturmuşlardır: TNT: Tekin, Nuri, Tolga. 1000m2 kapalı, 4000m2 açık alana sahip üretim tesisi Gökova’da yer alan TNT Marine Trailers, tekne römorkları üretiminin yanında deniz motorları ve römork bakımı alanlarında da faaliyet göstermektedir. TNT Marine Trailers genç bir marka olmasına karşılık kurucuları ve çalışanları römork üretimi alanında uzun yılların getirdiği tecrübeye sahiptir. Birinci ilkesi güvenlik olan TNT Marine Trailers müşterilerine birinci sınıf kaliteye sahip, uzun yıllar kullanabilecekleri, görsel olarak eşsiz güzelliğe sahip römorklar üretmektedir. TNT Marina Trailers Türkiye’de römork üretimi alanında daha şimdiden bir çok ilke imza atmıştır. Bunlardan en dikkat çekici olanı müşterilerinin ister otomobillerinin renginde, ister teknelerinin renginde ya da arzu ettikleri diğer renklerde römork üretimidir. TNT Marine Trailers’ın poliüretan esaslı elektrostatik toz boya tesisinde yapılan bu işlem römorkları görsel olarak çekici hale getirmenin yanında, deniz suyunun ve UV ışınlarının aşındırıcı etkisine karşı yüksek dayanıklı hale getirmektedir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Misyonumuz: Müşterilerimize %100 güvenli, dayanıklı ve uzun ömürlü, görsel olarak çekici römorklar üreterek müşteri memnuniyetini sürekli üst seviyede tutmak.

Ağır Tonajlı

Alüminyum galvanizli tek silindir veya isteğinize uygun özel amaçlı römorklar.

Özel Amaçlı

Alüminyum galvanizli tek silindir veya isteğinize uygun özel amaçlı römorklar.

Siparişleriniz için

TNT Römorkları

Yazıbaşı Mah.
İzmir – Aydın Caddesi
No: 10 Torbalı / İzmir

© All rights reserved

by S. Işın Yılmaz